Biz Kimiz?

Kurumsal iş önceliklerinize ve kritik iş süreçlerinize katma değer sağlayacak Bilgi Teknlojileri Hizmetleri geliştiriyoruz.

NovaBOLD'u tanıyın

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi alanında uzman, sertifikalı ve çok deneyimli iki bilişim profesyoneli tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Sektörde çok daha eski geçmişe sahip firma ortaklarımız ve çalışanlarımız ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmak için bütüncül ve odaklı yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Çözüm geliştirmeye müşterilerimizin iş ihtiyaçlarından yola çıkarak başlarız. Belirli yazılım ya da donanım üreticilerine ait ürünlerinin satışını hedefleyerek ve kota gözeterek proje önerisi yapmayız. Sözümüz kurumunuzdaki BT paydaşlarının bekledikleri faydayı BT risklerinizi ve kaynaklarınızı optimize ederek sağlamaktır.


Değerlerimiz

Sözümüz kurumunuzdaki BT paydaşlarının bekledikleri faydayı BT risklerinizi ve kaynaklarınızı optimize ederek sağlamaktır.

NovaBOLD Vision

Misyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemiz Bilişim Teknolojileri sektörüne katkılar sağlamayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnun etmeyi kendimize misyon edindik.

Vizyonumuz

Hem ülkemizde ve hem de çevremizdeki komşu ülkelerde Profesyonel Bilişim Hizmetleri üreterek alanında lider ve saygın bir hizmet firması olmayı vizyon olarak benimsedik.